vLoc3-PRO, en helt ny måte å påvise kabler på!

vLoc3-PRO er en ny toppmodell avansert kabel- og rørsøker som tilbyr ny revolusjonerende pat. teknologi for kabel- og rørpåvisning aldri før sett fra noen produsent. Helt nye måter å detektere og søke opp nedgravde ledningstraséer i tillegg til tradisjonelle søkemetoder.

vLoc3-units

Ny 3D antenne teknologi og bransjens beste nøyaktighet!

  • 3D vektor påvisning med sideveis meterangivelse utenfor senter av traséen.
  • 3D maksimum gir maksdeteksjon fra alle vinkler.
  • Planvisning tilbyr en ny «radar» visning av ledningstrasé
  • Fargekodevarsel viser avvik grunnet elliptiske elektromagnetiskefelter.
  • Kontinuerlig korreksjon av dybde med akselerometer og gyroskop teknologi.
  • Unik sondesøkmetode med grafisk visning av sonde og dens posisjon.

Se video ovenfor som viser vLoc3 i bruk.

vLoc3-PRO har en ekstra stor lyssterk fargeskjerm med intuitiv grafisk visning av de ulike metoder, veiledet av norsk tekst i alle menyer. Last ned brosjyre for vLoc3 her.

vLoc3skjermer

vLoc3-Pro kan utstyres med bluetooth kommunikasjon til ekstern GPS og har stort internt minne for lagring av innmålt trasé.

Gratis APP for både Android og iOS enheter gjør dokumentasjon og GPS innmåling enkelt. I tillegg tilbys et nytt gratis Windows program for oppsett og dataoverføring fra mottaker.

Med tilleggsutstyr kan vLoc3 benyttes til kabelidentifikasjon med stetoskopspole og kabelfeilsøking med skrittspenningsramme.

For mer informasjon eller pristilbud kontakt Megger AS på adressen: post@megger.no eller ring telefon 22280040.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s